• Niecodzienna lekcja muzyki .

• W klasie 2 odbyła się niezwykła lekcja muzyki.  Dzieci miały okazję wsłuchać się w urocze dźwięki fletu poprzecznego, który został mistrzowsko wykonany przez panią Urszulę Mazurkiewicz. Podczas spotkania muzycznego, uczniowie zostali zabrani w podróż przez różnorodne melodie i brzmienia tego instrumentu. Muzyka pani Mazurkiewicz poruszyła serca wszystkich obecnych i dostarczyła niezapomnianych doznań dźwiękowych. Dziękujemy!

• Warsztaty kulinarne.

• W ciągu niezapomnianych warsztatów kulinarnych przeprowadzonych przez Akademię Pieczenia, dzieci z przedszkola i klas 1-3 miały okazję odkryć tajniki sztuki przygotowywania idealnej pizzy. Pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, mali kucharze dowiedzieli się, jak zagniatać ciasto, rozsmarowywać aromatyczną pomidorową bazę i kreatywnie komponować swoje ulubione składniki na chrupiącej, pachnącej podstawie. Te nie tylko smakowite, ale i edukacyjne doświadczenia kulinarne na pewno pozostaną w pamięci uczestników jako niezapomniana przygoda smaków i umiejętności kulinarnych.

• Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców (2008-2009)

• Hart ducha, wola walki, upór, ciężka praca i chęć zwycięstwa – te wszystkie elementy definiują sukces, jaki osiągnęła reprezentacja chłopców naszej szkoły podczas Mistrzostw Powiatowych SZS w Piłce Siatkowej. W trakcie zaciętych zmagań nasi siatkarze wywalczyli III miejsce, tuż za reprezentacjami szkół podstawowych z Sulejowa i Moszczenicy. Turniej odbył się w piątek 26 stycznia w hali sportowej w Sulejowie. Rozegrany został w systemie „każdy z każdym”.
            Skład siatkarzy: Składowski  Piotr, Sońta Hubert, Szczepanik Jakub, Tuchowski Adrian, Pytel Nikodem, Skwarczyński Filip, Wrona Karol, Wlazło Patryk.